Capcom je službeno započeo s prednarudžbom njegovog sljedećeg naslova u Resident Evil franšizi - Resident Evil Requiem.
Dok cijena standardnog izdanja iznosi 69,99€, u ponudi je i Deluxe izdanje koja košta 79,99€ koji dolazi s vizualnim dodacima za glavnu protagonisticu, vizualnim filterima i raznim drugim dodacima. Dostupna je i nagrada za sve koji iskoriste period prednarudžbi, a u pitanju je poseban kostim pod imenom Apocalypse.
U pitanju je survival horor igra koja ovog puta usmjerava fokus na Grace Ashcroft - FBI agenticu koja ima zadatak istražiti neobična ubojstva u Wrenwood hotelu.
Igra će biti dostupna na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch 2 platformama od 27. veljače sljedeće godine.













